Energys

energys

Krmivá Energys vyrába spoločnosť De heus už 15 rokov v najmodernejšom závode v východočeských Běstoviciach. Spoločnosť De heus je renomovaným výrobcom krmív pre kone už dlhé roky. Krmivá pre kone sú vyrábané tak, aby boli spokojní zákazníci, ale predovšetkým ich zvieratá a aby sa im dostávalo všetkého, čo potrebujú. Preto je nová radu krmív Energys pripravená tak, aby sa čo najviac blížila tomu, čo kone skutočne potrebujú.

 

Doba sa mení a návrat k prírode a prirodzenosti patrí k najvýraznejším trendom súčasnosti. Podobne, ako pristupujeme k sebe, by sme mali pristupovať ku všetkým živým tvorom. Nie inak by tomu malo byť aj u koní. Ich domovom vždy boli rozľahlé pasienky a hlavným zdrojom potravy trávnatý porast, čomu sa dokonale prispôsobilo aj ich trávenie. Preto zloženia krmív Energys obmedzili obilniny a nahradili ich vlákninou, tak aby čo najlepšie zodpovedali skutočným potrebám koní. Tieto krásne zvieratá zostávajú aj napriek možnosti moderného chovu stále tými slobodnými tvormi, ktorí potrebujú priestor, jeden druhého a celodenné prístup ku krmivu.

 

Krmivá Energys sa zameriavajú na prirodzenosť vo výžive koní a vytvárajú krmivá, umožňujúce zostavenie kŕmnej dávky, ktoré vyhovujú pri rekreačnom, športovom i pracovnom využití koní. Nikto ale nepozná koňa tak dobre ako jeho majiteľ. Preto našim zákazníkom Energys ponúka možnosť namiešať vlastnú kŕmnu dávku presne na mieru svojmu koni.

 

Spoločne s receptúrami Energys zmenil tiež obaly, aby lepšie zodpovedali novej koncepcii krmív, umožnili jednoduchú orientáciu v nich a zároveň mali príjemný dizajn, ktorý zdôrazňuje krásu, ušľachtilosť a energiu koní.

1 položiek celkom
206 1 geloren ha jablecny
Náš Tip
€49,92 bez DPH
€59,90

Doplnok pre kone Geloren HA je kĺbová výživa určená pre ochranu a regeneráciu pohybového aparátu.  Podáva sa v unikátnej forme želatínových žuvacích tabliet s obľúbenou...

456

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom