Cavalor - FreeBute Gel 200ml

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€26,74 €22,28 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor FreeBute Gel je pleťový gél vyrobený z prírodných zložiek. Jeho jedinečná zmes 8 esenciálnych olejov zahŕňa eukalyptový, levanduľový a čajovníkový olej, ktoré sú známe svojimi relaxačnými, chladivými, dekongestačnými a analgetickými vlastnosťami, vďaka čomu je prostriedkom prvej pomoci pre preťažené, citlivé a boľavé svaly. kĺbov.

Hydrogél v Cavalor FreeBute Gel umožňuje jeho rýchle vstrebanie do pokožky a prináša hlboké a silné účinky do hlbokých tkanív. Okamžite začne poskytovať úľavu pri chladení. To sa postupne mení na teplo. Pomáha tiež rýchlejšie odstraňovať toxíny po ťažkom tréningu, čím predchádza stuhnutým svalom.

Stimuluje krvný obeh a možno ho použiť na uvoľnenie citlivých svalov pred cvičením.

 

Množstvo : 200ml

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Návod na použitie: Vmasírujte Cavalor FreeBute Gel denne po alebo aspoň 1,5 hodiny pred cvičením na uvoľnenie alebo uvoľnenie citlivých svalov. Aplikujte Gel dvakrát denne pre rýchlejšie zotavenie po športových zraneniach. Vhodný na rýchlejšie vyplavenie toxínov z unavených nôh.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nadmerné používanie môže spôsobiť reakcie z precitlivenosti.

Kvôli vysokej koncentrácii esenciálnych olejov nepoužívajte FreeBute Gel na miestach vystavených intenzívnemu slnečnému žiareniu, ani pod sedlom alebo pod topánkami pri cvičení, pretože tieto miesta môžu byť veľmi horúce.