Cavalor - Kick Up 1L

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€84,58 €70,48 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor Kick Up prináša vitalitu flegmatickým koňom a tým, ktorí potrebujú energiu a zvýšenie výkonu. Niekedy majú kone z nejakého nevysvetliteľného dôvodu pokles energie. Tým trpí ich vzhľad a výkon.

Obsahuje rastlinné extrakty, vitamíny B a cholín, ktoré dodávajú extra energiu, podporujú fyziologické procesy a podporujú regeneráciu. Kôň má väčšiu vitalitu a jeho výkonnosť sa zlepšuje už po jednom dni.

Prináša rýchle výsledky po ktorých je výsledkom aktívnejší, motivovanejší kôň. 

 

Množstvo : 1L

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor Kick Up je tekutý doplnok obohatený o ľahko a rýchlo vstrebatelné vitamíny, minerály, aminokyseliny a aromatické rastlinné extrakty. Obsahuje aj B-vitamíny a cholín, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri premene energie v tele. Tieto poskytujú koňovi dostatočnú energiu.

Odporúčané dávkovanie: Poníky a kone pre voľný čas - 25 ml denne, Športové kone - 50 ml denne. Maximálna dávka - 100 ml/deň. 

Ak chcete bojovať proti únave počas viacdňových súťaží, dajte svojmu koňovi večer pred podujatím a ráno pred podujatím.
 
Ak je váš kôň unavený z neustálej tvrdej práce (napríklad z dlhej súťažnej sezóny), podávajte každé dva dni na dlhší čas.
 
Ak je váš kôň vo fáze zotavovania po práci, podávajte dvakrát týždenne, kým sa úplne nezotaví. V priemere to bude po 7-10 dňoch.