Cavalor - LactaTec 2kg

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€207,17 €172,64 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor LactaTec je kompletný doplnok, ktorý podporuje svalovú aktivitu a efektívnu interakciu v mnohých metabolických procesoch, udržuje svaly pružné a schopné efektívne premieňať energiu bez vedľajších účinkov. To umožňuje koňovi podávať najlepší výkon počas intenzívnych tréningových období alebo viacdňových podujatí.

Podporuje celkový optimálny svalový výkon v rozhodujúcich momentoch a podporuje rýchle zotavenie, zabraňuje svalovej únave a udržuje vášho koňa pružného.

Stimuluje regeneráciu svalov a rôznymi spôsobmi predchádza stuhnutosti, poškodeniu a únave.

 

Množstvo : 2kg

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor LactaTec je silná zmes antioxidantov, ktorá vytvára silnú obranu proti voľným radikálom s relatívne nízkymi dávkami na zložku. Zabraňuje prekysleniu a stuhnutiu svalov tým, že neutralizuje laktát a obnovuje acidobázickú rovnováhu. Obsahuje srvátkové proteíny, ktoré pomáhajú predchádzať poškodeniu svalov a s ideálnym aminokyselinovým profilom pre rýchlu a efektívnu regeneráciu poškodených svalových buniek. Obsahuje tiež esenciálne oleje pre extra podporu svalov.

Zloženie: Srvátkový proteínový izolát, tripolyfosfát sodný, hydrogénuhličitan sodný, síran horečnatý, metylsulfonylmetán, uhličitan vápenatý.

Analytické zložky: Hrubý proteín 22,6 %, surový popol 34,8 %, hrubý tuk 6,12%, sodík 5%, fosfor 2,53%, vápnik 1%.

Vitamíny na kg: Vitamín C – askorbylmonofosfát vápenatý (3a312) 39008 mg, Vit E all-rac-alfa tokoferolacetát (3a700) 24381 mg, Vitamín B2 – Riboflavín 1600 mg, Vitamín B1 Tiamínmononitrát (3a6g B121, Cyano021) Cyano021 Prírodný antiaxiodant (ekvivalent vitamínu E) 17853 IU, Betakarotén 820,5 mg.

Odporúčané dávkovanie: Pri závažných svalových problémoch podávať denne 4 týždne, po tomto období len 2 dni pred až 1 deň po namáhavej práci alebo súťaži.         1 odmerka vo vedre = 15 g. Maximálne množstvo na koňa a deň: 45 g.