Cavalor - LactaTec Paste 60g 1ks

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€19,97 €16,64 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Celé balenie obsahuje: 6 x 60g

Cavalor LactaTec vo forme pasty je kompletný doplnok, ktorý podporuje svalovú aktivitu a efektívnu interakciu v mnohých metabolických procesoch, udržuje svaly pružné a schopné efektívne premieňať energiu bez vedľajších účinkov. To umožňuje koňovi podávať najlepší výkon počas intenzívnych tréningových období alebo viacdňových podujatí.

Podporuje celkový optimálny svalový výkon v rozhodujúcich momentoch a podporuje rýchle zotavenie, zabraňuje svalovej únave a udržuje vášho koňa pružného.

Stimuluje regeneráciu svalov a rôznymi spôsobmi predchádza stuhnutosti, poškodeniu a únave.

 

Množstvo : 60g

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor LactaTec je silná zmes antioxidantov, ktorá vytvára silnú obranu proti voľným radikálom s relatívne nízkymi dávkami na zložku. Zabraňuje prekysleniu a stuhnutiu svalov tým, že neutralizuje laktát a obnovuje acidobázickú rovnováhu. Obsahuje srvátkové proteíny, ktoré pomáhajú predchádzať poškodeniu svalov a s ideálnym aminokyselinovým profilom pre rýchlu a efektívnu regeneráciu poškodených svalových buniek. Obsahuje tiež esenciálne oleje pre extra podporu svalov.

Zloženie: glycerín, tripolfosfát sodný, citrát horečnatý, hydrogénuhličitan sodný, metylsulfonylmetán, chlorid horečnatý, propinát sodný.

Analytické zložky: Vlhkosť 39%, Hrubý proteín 7,25 %, popol 4,05 %, Hrubý tuk 3,5 %, sodík 3,26 %, Fosfor 1,8 %, Vápnik 1 %.

Vitamíny na kg: vitamín C 59445 mg, vitamín E all-rac-alfa tokoferolacetát 25312 mg, vitamín B2 - riboflavín 960 mg, vitamín B1 - tiamínmononitrát 1225 mg, vitamín B12 kyanokobalamín 500 mg, prírodný antioxidant, ekvivalent vitamínu I 312 beta2 -karotén (3a160a) 4376 mg.

Odporúčané dávkovanie: Podávajte 1/2 striekačky večer pred ťažkou prácou alebo súťažou a 1/2 striekačky ráno pred ťažkou prácou alebo súťažou. Po výkone podajte ďalšiu dávku, aby ste podporili zotavenie po výkone. Maximálne na koňa a deň: 1,5 striekačky.