Cavalor - Muscle Force 5kg

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€316,98 €264,15 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor Muscle Force je prírodný doplnok pre kone, ktoré potrebujú rýchly rozvoj svalovej sily. Športové kone, ktoré sa vracajú do práce po období odpočinku alebo ľahkej práce, a mladé kone, ktoré boli práve chrbtom a sú pripravované na selekciu, často nemajú veľký svalový rozvoj.

Je 100% prírodné riešenie, ktoré v kombinácii s tréningom podporuje trvalý rozvoj svalového objemu a sily. Obsahuje esenciálne aminokyseliny potrebné pre syntézu svalových bielkovín, ako aj aktívne a neaktívne kvasinky a špeciálnu zmes bylín na podporu delenia svalových buniek.

Zvýšený vývoj svalových buniek a znížené opotrebenie svalových buniek zaisťujú trvalé účinky.

 

Množstvo : 5kg

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor Muscle Force je bylinná zmes, ktorá posúva dynamickú rovnováhu medzi budovaním a rozkladom svalových buniek do zvýšenej tvorby svalových buniek (anabolizmus) a zníženého rozpadu svalových buniek (katabolizmus), čím sa rýchlo zvyšuje objem a sila svalov.

Obsahuje pšeničný lepok a ryžové otruby ako zdroje bielkovín spolu s esenciálnymi aminokyselinami. Kombinácia živých a neaktívnych kvasiniek v Cavalor Muscle Force podporuje zdravú črevnú flóru a dobré trávenie pre optimálnu premenu energie a bielkovín z krmiva.

Zloženie: Byliny, Pšeničný lepok, Ryžové otruby, Droždie a ich časti, Dextróza.

Analytické zložky: Hrubý proteín 22 %, popol 1,6 %, Hrubá vláknina 1,2 %, Hrubý tuk 0,6 %, Sodík 0,2 %.

Odporúčané dávkovanie: Poníky a kone pre voľný čas - 30 g denne, Športové kone - 45 g denne. Maximálne množstvo na koňa a deň - 120 g.