Cavalor - Peak Performance 500ml

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€149,72 €124,77 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor Peak Performance zlepšuje pohyblivosť a výkonnosť športových koní stimuláciou krvného obehu a posilnením funkcie lymfatického systému. Bohatá vyvážená zmes esenciálnych olejov a bylinných extraktov, ktorá zlepšuje bdelosť a výkonnosť koní. Jeho prírodné zložky podporujú efektívny transport kyslíka krvným obehom a zabezpečujú rýchle vylučovanie toxínov lymfatickým systémom.

Výsledkom je viac energie a rýchlejšie zotavenie. Zameranie na lymfatický systém robí z Cavalor Peak Performance inovatívny spôsob, ako zlepšiť celkovú kondíciu a výdrž vášho koňa.

Podporuje svojou vysokou kvalitou efektívne zdravie koňa. Ideálny doplnok pre vysokovýkonné kone.

 

Množstvo : 500ml

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor Peak Performance je zmes vybraných prírodných ingrediencií, ktoré spolu fungujú ešte efektívnejšie, čo vedie k celkovému zlepšeniu metabolickej rovnováhy, takže kôň môže podávať najlepší výkon v kritických obdobiach.

Extrakt z čiernych ríbezlí (Ribes nigrum) a esenciálny amarantový olej stimulujú krvný obeh, zatiaľ čo eukalyptus (Eucalyptus globulus) otvára dýchacie cesty a uľahčuje tak prísun kyslíka. V kombinácii pomáhajú oddialiť prekyslenie svalov pre lepší výkon, väčšiu bdelosť a väčšiu výdrž.

Cavalor Peak Performance obsahuje sekáčiky (Gallium aparine), o ktorých je známe, že sú prospešné pre lymfatický systém, spolu s trávou (Elymus repens), žihľavou (Urtica dioica) a púpavou (Taraxacum officinale) pre ich čistiace účinky. Táto zmes pomáha otvárať póry, uľahčuje potenie a je ideálna pre kone, ktoré nemajú svetre.

Dávkovanie: Poníky - 10ml , Elitné športové kone - 20ml , Maximálna dávka - 40ml

Rýchlosť výsledkov závisí od aktuálneho stavu vášho koňa. Ak je váš kôň v dobrej kondícii a potrebujete maximálny výkon, výsledky budú viditeľné po 7 dňoch. Na zlepšenie stavu štrukturálnejším spôsobom odporúčame minimálne 3 týždne používania. Pred použitím dobre pretrepte!