Cavalor - Resist + Vit C 2kg

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€182,72 €152,27 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor Resist + Vit C vo forme prášku pomáha udržiavať silnú prirodzenú obranyschopnosť. Táto prirodzená obrana je komplexný systém, ktorý sa neustále testuje. Vďaka tomu je telo vášho koňa menej náchylné na infekcie a je schopnejšie bojovať proti patogénom.

Obsahuje zmes antioxidantov, bylinných extraktov a esenciálnych olejov ,ktoré podporujú imunitný systém rôznymi spôsobmi na udržanie optimálnej prirodzenej odolnosti.

Ideálne pre kone, ktoré často cestujú a prichádzajú do kontaktu s inými koňmi.

 

Množstvo : 2kg

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor Resist + Vit C je silná antioxidačná zmes vitamínov, esenciálnych olejov a prebiotík. Pretože každý antioxidant pôsobí inak, kombinácia rôznych antioxidantov je účinnejšia ako vysoká dávka jedného antioxidantu.

Zloženie: Srvátkový proteínový prášok, prebiotiká, kolostrum, vitamín E, vitamín C, beta karotén, bioflavonoidy, železo, meď, zinok, mangán, bylinky.

Analytické zložky: Surový proteín 22,3 %, hrubý tuk 0,7 %, surová vláknina 1,6 %, surový popol 4,3 %, horčík 0,4 %, vápnik 0,3 %, fosfor 0,1 %.

Prísady: vitamín E 5000 mg, vitamín C 125 000 mg, železo 720 mg, Síran meďnatý II 127 mg, Chelát medi 85 mg, Síran zinočnatý 910 mg, chelát zinku 440 mg,
Síran mangánu II 680 mg, chelát mangánu 320 mg, Selén 10 mg.

Odporúčané kŕmenie: Kone - 45 g, Poníky a žriebätá - 30 g.  Maximum - 100 g.

Pre požadovaný efekt používajte minimálne 20 dní, aj keď sa kôň zdá byť opäť fit už skôr. Odporúčame začať s kŕmením aspoň 10 dní pred cestou. Vhodné na podanie týždeň pred a dva týždne po očkovaní.