Cavalor - SoZen 1,5kg

Novinka
2 hodnotenia
Značka: Cavalor
€181,41 €151,18 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor SoZen je prirodzeným riešením stresu. Upokojuje a uvoľňuje rozpálené alebo nervózne kone. Kone, ktoré sú od prírody nervózne, sú vystavené chronickému stresu spojenému s nadmernou tvorbou adrenalínu a kortizolu.

Jedinečný prístup Cavalor SoZen spočíva v jeho reakcii na nerovnováhu medzi kortizolom a adrenalínom. Tento prístup je vysoko účinný u koní, ktoré vykazujú príliš malú odozvu na produkty založené výlučne na tryptofáne alebo majú na ne vysokú toleranciu.

Môže mať upokojujúci účinok na vášho koňa bez toho, aby bol ospalý. Priaznivo pôsobí aj na rovnováhu organizmu.

 

Množstvo : 1,5kg

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor SoZen je účinná receptúra pozostávajúca z bylín. Sila tejto receptúry nevyplýva z jednotlivých bylín, ktoré obsahuje, ale z ich synergických účinkov, keď sa skombinujú. Táto špeciálna receptúra obsahuje ženšen, Humulus Lupulus, Ruta Graveolens, Solidago Virgaurea, Hypericum Perforatum, Urtica dioica a Glycyrrhiza Glabra.

Obsahuje tiež pridaný horčík a tryptofán na podporu relaxácie. Byliny ovplyvňujú nadobličky, regulujú endokrinný systém a obnovujú rovnováhu medzi adrenalínom (pre bdelosť) a kortizolom (kontrola adrenalínu). Pomáhajú pri podpore relaxácie a koncentrácie. To nielenže rieši účinky stresu, ale tiež pomáha znižovať stres u nervóznych koní.

Odporúčané dávkovanie: 30 g denne počas 10 dní. Kone sú často nervóznejšie počas tohto obdobia, medzi 4. a 6. dňom.

Je dôležité, aby ste pokračovali v podávaní produktu. Táto reakcia je znakom toho, že telo reaguje a že produkt funguje. Po tomto počiatočnom 10-dňovom období môžete podávať 20 g denne na udržiavanie nervóznych koní alebo ako pred súťažný režim začínajúci 3 dni pred súťažou a podľa potreby upravovať dávkovanie.

1 odmerka = 10 g. Maximálne 60 g na koňa a deň.