Cavalor - Venus 500ml

Novinka
2 hodnotenia
Značka: Cavalor
€42,73 €35,61 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Cavalor Venus je bylinný extrakt, ktorý podporuje cyklus kobyly a tým zmierňuje následky nepravidelnej ovulácie. Kolísanie hormónov môže spôsobiť, že kobyly sú počas ich zložitého cyklu plodnosti dosť nepokojné a nepríjemné.

Skladá sa z niekoľkých prírodných účinných látok, ktoré podporujú metabolizmus počas cyklu, potláčajú typické správanie súvisiace s teplom a podporujú celkovú relaxáciu tela a mysle. Zaisťuje pravidelnejší cyklus bez narušenia.

Vyrobený zo 100% prírodných účinných látok.

 

Množstvo : 500ml

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor Venus vo svojom zložení využíva silu bobúľ (Chasteberry), ktorá pomáha uviesť hormóny kobyly do rovnováhy pre normálny, pravidelný a vyvážený cyklus. Rastlina podporuje aj plodnosť. Cavalor Venus tiež obsahuje pridaný bisglycinát horečnatý a vitamín B6. Horčík má upokojujúce vlastnosti a pomáha uvoľniť svaly. Vitamín B6 podporuje metabolizmus a podporuje vstrebávanie účinných látok.

Odporúčané dávkovanie: Poníky - 2 x 5 ml denne, Kone - 2 x 10 ml denne. Maximálne množstvo na koňa: 100 ml/deň

Niektoré kobyly najlepšie reagujú na začiatočnú dávku 40 ml počas prvých 4–5 dní, potom je možné dávku postupne znižovať. Výsledky by mali byť viditeľné približne po 3 týždňoch. Niekedy sa správanie kobyly po niekoľkých dňoch zhorší. Je to dobré znamenie a naznačuje, že produkt funguje.

Odporúčame podávať denne počas dlhšieho časového obdobia, aby bol cyklus stabilný. Môžete tiež pozastaviť podávanie, keď kobyla nie je v ruji.