ZVÝHODNENÝ SET - Kĺbová výživa + MSM

5 hodnotení
Značka: Topvet
€36,47 €30,39 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

TOPVET Sirup kĺbová výživa pre kone zmierňuje bolesť poškodených kĺbov a zlepšuje hybnosť a výkonnosť. Odporúčame užívať preventívne od 3 mesiacov veku a ako podporu terapie koní s poškodenými kĺbmi.

 

TOPVET - MSM je veterinárny prípravok, vhodný na výživu kĺbov a väzov. Má pozitívne účinky na kvalitu kože a srsti, napomáha pri strese a podporuje hojenie.

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

MSM čiže methylsulfonylmethan je prírodná, najlepšie vstrebateľná organická zlúčenina síry. Bilogicky aktívna síra je nutná pre správne fungovanie organizmu. Pri zlých stravovacích návykoch a zvýšenej miere stresu klesá hladina síry v tele.

Zloženie účinných látok:  MSM – Methylsulfonyl­methan – 800g

Dávkovanie: Aplikuje sa priamo do papule zvieraťa alebo ako súčasť potravy.  Presné dávkovanie nájdete vo foto produktu č.2! 

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chránte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. Tento výživový doplnok nemá charakter dopingu; zviera ho môže užívať počas celej športovej sezóny.

Kĺbová výživa je vhodná k preventívnemu a regeneračnému použitiu u športových, pracovných a rekreačných koní všetkých vekových kategórií.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, Voda, Chondroitín sulfát, MSM, Lieh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt, Kyselina citrónová, Vitamín C, Kozonohá hostcová vňať, Praslička roľná vňať, Stavikrv vtáčie vňať 

Návod na použitie: Prvých 10 dní (štartovacia dávka) podávajte 6 ml na 100 kg ž. hm. zvieraťa. Následne (udržiavacia dávka) podávajte 3 ml na 100 kg ž. hm. po dobu 2-3 mesiacov. Následne vysaďte na 3 mesiace a kúru opakujte. Je možné podávať dlhodobo. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Zlepšenie stavu je možné sledovať od 10. dňa používania.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučených osôb.

Čaš použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby