Cavalor - An Energy Boost 60g 1ks

Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cavalor
€15,21 €12,68 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Celé balenie obsahuje: 6 x 60g

Cavalor An Energy Boost je rýchlo pôsobiaci silný doplnok vo forme pasty pre kone. Obsahuje dôležité živiny a extra dávku rýchlej energie pred, počas a po intenzívnej práci, aby pomohol vášmu koňovi podať najlepší výkon a napomáhal pri regenerácii.

Poskytuje aminokyseliny, minerály, vitamíny a látky, ktoré sú dôležité pre svalovú aktivitu a vytrvalosť. Zaistí, že váš kôň bude mať dostatok energie na špičkový výkon.

Obsahuje ľahko vstrebatelné sacharidy, ktoré zvyšujú hladinu glukózy v krvi.

 

Množstvo : 60g

Výrobca : Cavalor

Kategória: Doplnky pre kone 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Cavalor An Energy Boost obsahuje elektrolyty, vitamíny B, aminokyseliny, cukry a soľ. Glukóza (cukor) je sacharid, ktorý sa rýchlo vstrebáva a je dôležitým zdrojom energie. Okrem toho glukóza stimuluje absorpciu elektrolytov. Obsahuje dôležité elektrolyty (Na, K, Cl, Mg, Ca), ktoré podporujú optimálnu funkciu svalov.

Vitamíny zvyšujú príjem kyslíka v tkanivách a krvi, dodávajú koňom lepšiu výdrž a umožňujú im podávať lepšie výkony a rýchlejšie sa zotavovať. Citrón, limetka a eukalyptus sú esenciálne oleje, ktoré zlepšujú transport energie a sú veľmi silnými antioxidantmi. Chránia telo pred škodlivými látkami vznikajúcimi pri námahe. 

Zloženie: Dextróza, chlorid sodný, chlorid draselný, chlorid horečnatý.

Analytické zložky: 61,4% vlhkosť, 1,4 % surového proteínu, 0,1 % hrubého tuku, 7,6 % hrubej vlákniny, 3,0 % sodíka, 0,8 % vápnika, 0,09 % horčíka, 6,5 % chloridu, 
0,47 % lyzínu, 0,5 % treonínu, 0,5 % tryptofánu.

Nutričné doplnkové látky: 1 200 mg vitamínu B1, 1 550 mg vitamínu B2, 900 mg vitamínu B3, 1 500 mg vitamínu B6, 400 mg vitamínu C, 2 mg vitamínu B12, BHT (E321) 320 mg, etoxychin (E324)01mgalteg10 propyl00.

Odporúčané dávkovanie: Poníky a rekreačné kone: ½ posilňovacej dávky. Športové kone: 1 posilňovač. Maximálne 3 posilňovače denne.

1 posilňovacia dávka = 60 g. Dôležité: Vždy podávajte spolu s čerstvou pitnou vodou.