Alavis - MSM PLV

Náš Tip
2 hodnotenia
Značka: Alavis
€39,95 €33,29 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Doplnok pre kone ALAVIS - MSM PLV je veterinárny prípravok pre kone, vhodný pri liečbe zápalov a bolestí i na spevnenie šliach a väzov.

ALAVIS MSM obsahuje čistý diétny metylsulfonylmetan, ktorý predstavuje cenný, biologicky dostupný zdroj síry – životne dôležitého minerálu pre kone.

 

Forma : Prášok

Množstvo : 600g

Výrobca : Alavis

Kategória: Doplnky pre kone

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

ALAVIS - MSM PLV pre kone má pozitívny vplyv aj na obnovu srsti a kopytovej rohoviny. Tento výživový doplnok tiež funguje ako prevencia – regeneruje a relaxuje svalstvo, spevňuje chrupavky a kostné tkanivo, čím prispieva k spevneniu celého pohybového aparátu.

Blahodarné účinky tohto prípravku boli zaznamenané pri liečbe úrazov a pooperačnej terapii. Možno ho využiť aj ako antialergikum, nakoľko dokáže tlmiť alergické reakcie.

Zloženie účinných látok na 1KG: MSM – Methylsulfonyl­methan – 1000g 

Dávkovanie: Aplikuje sa priamo do papule zvieraťa alebo ako súčasť potravy.  Presné dávkovanie nájdete vo foto produktu č.2! 

Spôsob uchovávania: Skladujte v uzatvorenej dóze na suchom mieste pri izbovej teplote do 30°C, chráňte pred svetlom. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí. 

Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. Tento výživový doplnok nemá charakter dopingu; zviera ho môže užívať počas celej športovej sezóny.