Alavis - Triple Blend Extra PLV

Náš Tip
4 hodnotenia
Značka: Alavis
€61,95 €51,63 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Doplnok pre kone ALAVIS - TRIPLE BLEND EXTRA PLV je veterinárny prípravok, určený na regeneráciu pohybového aparátu, najmä pre preventívne podávanie pri žriebätách a koňoch v pracovnej a športovej záťaži.

Výživový doplnok zároveň obmedzuje bolesť kĺbov, odstraňuje poškodené tkanivo a má pozitívny vplyv na celkovú kondíciu zvieraťa.

 

Forma : Prášok

Množstvo : 700g

Výrobca : Alavis

Kategória: Doplnky pre kone

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

ALAVIS - TRIPLE BLEND EXTRA PLV pre kone obsahuje kombináciu chondroprotek­tívnych látok – glukozamín sulfátu a chondroitín sulfátu a látky MSM, ktorá pôsobí na spevnenie väzov a šliach, potlačenie zápalu a bolesti a na regeneráciu a relaxáciu svalov.

Zloženie látok v 1KG: Glukozamín sulfát 2KCl – 348 g, Chondroitín sulfát – 130 g, Metylsulfonylmetán – 435 g, Collyss® - 3,4 g, Cartidyss® - 5 g, Vitamin C - 4,3 g, Jablčný pektín

Z dôvodu zachovania kvality prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky. 

Dávkovanie: Prášok sa podáva denne, podľa odporúčaného dávkovania do jadrového krmiva, melasy či priamo do tlamy, Prípravok podávajte optimálne tri mesiace, potom urobte 1 – 3 mesiace pauzu a prípravok opäť nasaďte. Presné dávkovanie nájdete vo foto produktu č.2!

Spôsob uchovávania: Skladujte v uzatvorenej dóze na suchom mieste pri izbovej teplote do 30°C, chráňte pred svetlom. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.