Sirup kašeľ a nachladnutie 200 ml

Novinka
2 hodnotenia
Značka: Topvet
€8,57 €7,14 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Sirup kašeľ a nachladnutie pre psov slúži pre podporu pri kašľaní a úľavu pri nachladnutí. Podporuje uľahčenie odkašliavania a tlmenia úporného, dusivého kašľa.

Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia pri správnej podpore organizmu a nachladnutia.

 

Forma : Sirup

Množstvo : 200ml

Výrobca : Topvet

Kategória: Sirupy pre psy

 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Skorocel kopijovitý - slúži na podporu liečby bronchopneumonálnych zápalov. Pomáha pri akútnych aj chronických infekciách.

Ibištek - pomáha chrániť pred oxidačným stresom. Podporuje normálnu činnosť imunitného a dýchacieho systému, uľahčuje odkašliavanie.

Yzop lekársky - udržuje správnu funkciu horných dýchacích ciest, pomáha zefektívniť bronchiálnu sekréciu a chráni sliznicu dýchacích ciest.

Borovice lesné - látky získavané z púčikov borovice (silice, terebentín) pomáhajú udržať dýchacích, podporujú uvoľňovanie hlienov, uľahčujú odkašliavanie a chránia sliznicu dýchacích ciest.

 

Návod na použitie: Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10 kg hmotnosti denne. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie: Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Yzop lekársky stand. extrakt, Borovica lesný stand. extrakt, Skorocel kopijovitý stand. extrakt, Ibištek stand. extrakt, Vitamín C, Sorban draselný.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Iba pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby