Sirup Stres 200 ml

Novinka
7 hodnotení
Značka: Topvet
€8,57 €7,14 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Sirup Stres pre psov je účinný bylinný komplex ktorý slúži na podporu pri ukľudnení a utlmení stresu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti.

Tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie).

Zabraňuje tak vysokým prejavom stresu u psov.

 

Forma : Sirup

Množstvo : 200ml

Výrobca : Topvet

Kategória: Sirupy pre psy

 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Šišiak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k normálnej psychickej činnosti.

Ľubovník bodkovaný - je využívaný na potlačenie nervovej únavy a stresu.

Maca - podporuje lepší duševný i fyzický výkon a podporuje motiváciu.

Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity.

Žen-šen - prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

 

Návod na použitie: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 5 – 10 ml (1 – 2 čajové lyžičky) na 10 kg hmotnosti. Na zvýšenie účinku je možné dávku následne zvýšiť na dvojnásobok. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Šišák bajkalský štandardizovaný extrakt, Ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Kozlík lekársky štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Sorban draselný

Upozornenie: Používajte podľa návodu k použitiu. Iba pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby