Sirup Kĺbová výživa 200 ml

Novinka
2 hodnotenia
Značka: Topvet
€9,56 €7,97 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

Sirup Kĺbová výživa pre psov slúži na podporu pri aktívnom pohybe bez bolesti. Obsahuje látky ktoré podporujú správnu stimuláciu kĺbov a ich regeneráciu. 

Udržuje potrebné živiny v kĺboch pri každodennej alebo namáhavej fyzickej aktivite psov.

Zmierňuje bolesť poškodených kĺbov a zlepšuje hybnosť a výkonnosť.

 

Forma : Sirup

Množstvo : 200ml

Výrobca : Topvet

Kategória: Sirupy pre psy

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Artroregen Ca - originálna receptúra ​​spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát) a unikátny bylinný komplex (šišiak bajkalský, bršlice kozia noha, praslička roľná vňať, stavba vňať). O vyššie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú vhodné na preventívne a regeneračné použitie u psov všetkých vekových kategórií. Zmierňuje bolesť poškodených kĺbov a zlepšuje hybnosť a výkonnosť. Odporúčame užívať preventívne od 3 mesiacov veku a ako podporu terapie psov s poškodenými kĺbmi.

Glukosamín sulfát: je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Je dôležitou súčasťou nutnou pre optimálny rast chrupavky, jej regeneráciu a spomalenie deštrukcie.

Chondroitín sulfát: je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Aktívne viaže vodu, čím hydratuje chrupavku, spomaľuje deštrukciu chrupavky.

Kyselina hyaluronová: zabezpečuje optimálnu lubrikáciu kĺbu, čím bráni poškodeniu kĺbov.

MSM: spevňuje väzy a šľachy a najmä tlmí zápalové procesy. Obsahuje vysoký podiel organicky viazanej síry, ktorá pozitívne pôsobí na poškodené chrupavky.

Bylinná zmes: unikátne bioaktívne výťažky rastlín pomáhajú tlmiť zápalové procesy a majú silný chondroprotektívny účinok. Vykazujú silnú antioxidačnú aktivitu a pomáhajú chrániť kĺby pred opotrebovaním.

 

Návod na použitie: Prvých 10 dní (štartovacia dávka) podávajte 8 - 10 ml (2 čajové lyžičky) na 10 kg ž. hm. zvieraťa. Následne (udržiavacia dávka) podávajte 5 ml (1 čajová lyžička) na 10 kg ž. hm. po dobu 2 - 3 mesiacov. Následne vysaďte na 3 mesiace av prípade potreby kúru opakujte. Je možné podávať dlhodobo. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Zlepšenie stavu je možné sledovať od 10. dňa používania.

Zloženie: Glukózovo-fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, MSM, Chondroitín sulfát, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský extrakt, Kozonoha hostcová extrakt, Praslička roľná extrakt, Stavikrv vtáčí extrakt, Voda, Vitamín C, Sorban draselný

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Iba pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby