Aktívne sérum na kopytá 100 ml

Novinka Náš Tip
1 hodnotenie
Značka: Topvet
€9,62 €8,02 bez DPH
Skladom: dodanie do 3 dní

TOPVET Aktívne sérum na kopytá pre kone je veľmi efektívny prípravok určený na starostlivosť o kopytá. Urýchľuje regeneráciu strelky a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi (moč, amoniak a ďalšie). 

Zmes silíc a aktívnych látok účinne pomáha potláčať množenie baktérií a plesní, ktoré sa podieľajú na vzniku hniloby strelky a ochorení bielej čiary.

Prípravok prispieva k hojeniu tkanív a zlepšuje stav kopyta.

 

Forma : Sérum

Množstvo : 100ml

Výrobca : Topvet

Kategória: Doplnky pre kone

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
pri kúpe 10 vriec akéhokoľvek krmiva, naberačka zadarmo.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
do 3 - 5 pracovných dní.
Overená kvalita
Overená kvalita
kvalita produktov zaručená.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 200 kg.

Podrobný popis

Návod na použitie: Chodidlo, strelku a bielu čiaru zbavte všetkých nečistôt a očistite do sucha. Aplikujte raz denne, v prípade potreby je možné 2–4 x denne, ale iba obmedzene na požadovanú oblasť. Aplikácia na celé kopyto by viedla k presušeniu. Prípravok je vhodný na každodenné použitie. Odporúčame kombinovať s kopytným balzamom pre zdravé kopyto.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá. Prípravok nie je liečivo, použitie prípravku pri ochorení kopýt konzultujte najskôr so svojím veterinárnym lekárom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.